Anka Elo Boost

Hizmet SözleşmesiUYARI : İnternet sitemize üye olan, sipariş oluşturup ödeme yapan ya da sitemizdeki herhangi bir hizmeti doğrudan ya da dolaylı şekilde almış olan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.

MADDE 1 - KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ARACI'nın, ALICI'ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.


MADDE 2 - TARAFLAR
MADDE 2.1 - ARACI BİLGİLERİ

Elo Boost (www.eloboost.com.tr) sitesinin yönetimidir. Bundan böyle kısaca ARACI olacak anılacaktır.


MADDE 2.2 - HİZMET VEREN BİLGİLERİ

EloBoost.com.tr'ye hizmet vermek amacıyla kaydolmuş ve site yönetimi tarafından yetkilendirilmiş kişidir. Bundan böyle kısaca BOOSTER olarak anılacaktır.


MADDE 2.3 - ALICI BİLGİLERİ

Müşteri olarak ARACI siteye üye olan ve hizmeti alan kişi. Üye olurken kullanılan kimlik ve iletişim bilgileri esas alınır. Bundan böyle kısaca ALICI olarak anılacaktır.


MADDE 3 - SÖZLEŞME KONUSU HİZMET BİLGİLERİ

Hizmetin türü, varsa adedi, satış bedeli, ödeme şekli ve siparişin verildikten itibaren tüm detaylarını içeren bilgilerden oluşmaktadır.


MADDE 4 - GENEL HÜKÜMLER

MADDE 4.1: ARACI olarak, Riot Games ve Steam ile hiçbir bağlantımız bulunmamaktadır. Riot Games ile aranızda yaşanmış ya da yaşanacak sorunlar ile ilgili olarak ARACI sorumlu tutulamaz.

MADDE 4.2: Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde müşterinin kanunsuz şekilde ters ibraz açması sonucunda müşteri hesabının başına geleceklerden ARACI'yı sorumlu tutamaz. İşbu eylemin gerçekleşmesi durumunda müşteri farklı kanallar aracılığıyla ücretin tahsilinin yasal zorunluluğunu kabul etmektedir.

MADDE 4.3: Oyun hesabınızın elo boost ya da başka bir ARACI hizmeti sebebiyle yasaklanması çok düşük bir ihtimal olsa da vardır. Tüm müşterilerimiz bu riski göze almış sayılır. İşbu eylemin gerçekleşmesi durumunda ARACI sorumlu tutulamaz.

MADDE 4.3: ALICI oluşturduğu sipariş için ödeme yapmış ise ve henüz başlanmamış olan siparişi için işlemi iptal edip geri ödeme talep ederse gerekli banka komisyonları düşülerek parası geri gönderilecektir. Fakat başlanmış bir sipariş için işlemi iptal etmek ve tüm işlem ücretini talep etmek isterse geri ödeme yapılacak tutarın belirlenmesi için ARACI ile anlaşması gerekmektedir. ALICI'nın ARACI'nın belirlediği iade ücretine itiraz hakkı yoktur.

MADDE 4.4: Sipariş oluşturma sayfalarında bulunan süre belirteçleri yalnızca tahmini değerlerdir. Siparişlerin bu süreleri aşmayacağının garantisi yoktur. İşbu BOOSTER siparişi belirtilen süreden uzun sürede tamamlarsa ALICI herhangi bir hak talebinde yahut itirazda bulunamaz.


MADDE 5 - ARA HÜKÜMLER

MADDE 5.1 League of Legends Elo Boost

MADDE 5.1.1: BOOSTER, hesapta eksik rün veya şampiyon olduğunu düşünürse, oynayacağı maçlarda kullanmak amacıyla şampiyon yahut rün almak için hesapta bulunan IP (itibar puanı) kullanma yetkisine sahiptir. ALICI işbu eylemin gerçekleşmesi durumunda herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

MADDE 5.1.2: Koridor seçerek ek ödeme yapmayı kabul etmiş olursunuz. Bizim görevimiz hesabınızı mümkün olduğu sürece, yani oyunda bize sıra geldiği sürece seçtiğiniz koridorda oynamaktır. Aksi hallerde, örneğin, koridorun bize kalmaması durumunda ya da oyunun mutlak olarak kazanılması gereken durumlarda BOOSTER farklı tercihler yapılabilecektir. Bu durumda ALICI bu durumun varlığından haberdar kabul edilecek ve ek bilgilendirmeye gerek duyulmayacaktır.


MADDE 5.2 League of Legends Yerleştirme Maçları

MADDE 5.2.1: Elmas ve üstü ligler için ilk 10 maçın en az 7 tanesinin zafer garantisi verilmektedir, diğer tüm ligler için zafer garantisi 10 maç üzerinden 8 maçtır.

MADDE 5.2.2: Garanti edilen zafer adedi yerine alınan herbir bozgun için yerleştirme maçlarının ardından 1 lig atlatılacaktır. Örneğin 8 maç garanti ettiğimiz bir sipariş için 7 maç zafer alınırsa bu hesaba 1 lig ücretsiz kasılacaktır.

MADDE 5.2.3: Yerleştirme maçlarının ardından Platin 1 olarak başlayan tüm hesaplar başarılı olarak tamamlanmış sayılacaktır. Bu hesaplar için ekstra lig kasma sözkonusu değildir.


MADDE 5.3 League of Legends Duo Boost

MADDE 5.3.1: BOOSTER müşterinin kasıtlı veya kasıtlı olmadan kötü oynadığına kanaat getirirse sipariş türü Duo Boost türünden Elo Boost sipariş türüne geçirilir ve o şekilde devam edilir. İşlem sonunda para iadesi yapılmaz.


MADDE 5.4 League of Legends Coaching

MADDE 5.4.1: Coaching için alınan maçlar dereceli ya da normal oyun olarak girilebilir. Oyun türü ne olursa olsun maçlara kazanma garantisi verilmemektedir.


MADDE 6 - CAYMA HAKKI

ALICI, hizmetin sorunsuz şekilde tamamlanması haline ödeme iptali hakkına sahip değildir. Cayma hakkı hiç başlanmamış siparişler için geçerlidir. Hizmet sonrası meydana gelecek olaylardan SATICI sorumlu tutulamaz.


İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

Elo Boost Türkiye